Kodu rohelises Kristiines

Kodu rohelises Kristiines

Hane korterelamud kerkivad Tallinna Kristiine rahulikku linnaossa, mida läbib linna üks tuiksoontest – Sõpruse puiestee. Selle äärde arendatakse kvaliteetsetest korterelamutest ja ärihoonetest tänavafronti.

Roheliste aedadega Linnuküla asumi moodustavad väiksemahulised madalad korter- ja individuaalelamud. Hea ligipääsetavus on ühistranspordile, äri- ja kaubanduskeskustele.

Rajatavad kortermajad jäävad Sõpruse puiestee lähedale, vaiksele Hane tänavale.

Mugav asukoht Linnukülas

Mugav asukoht Linnukülas

Ehitusaegselt rekonstrueeritakse ka Hane tänava lõik, mille käigus rajatakse uus kõnnitee ja tänavavalgustus. Hane tänavalt on väljapääs Linnu teele, Kajaka tänava kaudu otse Nõmme teele ja Mustamäe poolt Sõpruse puiesteele.

Tagatud on kaasaegne tehniline infrastruktuur ja sellega kaasnevad teenused. Jalutuskäigu või paari bussipeatuse kaugusele jäävad mitmed koolid ja lasteaiad.

Kaasaegne arhitektuur

Kaasaegne arhitektuur

Arhitektid Irina Raud ja Erkki Tammeleht arhitektuuribüroost R-Konsult on projekteerinud kaks nüüdisaegse arhitektuuriga kolmel elukorrusel asuva 15 korteriga hoonet.

Hoonete esimesel korrusel paiknevad autokohad, panipaigad ning tehnilised ruumid. Parkimiskorruselt on võimalik minna otse lifti, et liikuda mugavalt elukorrustele.

Piirdeaia ja haljastusega hooned arvestavad elanike vajadusi. Projekteeritud on avarad terrassid, suured rõdud, hubane haljastus, lastealad koos kiikede, liivakasti, pinkide ja hoovivalgustusega.

 

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga siin.